facebook
aukcje
ogłoszenia
firmy

≡ Wiadomości z regionu

Zawiercie

autor: Lucyna Placek

opublikowano: 2013-08-22 13:15:49

foto: wizualizacja

2013-08-22 13:15:49

Co z galerią handlową?
Od pewnego czasu kwestia budowy galerii handlowej w Zawierciu jest głównym przedmiotem zainteresowania mieszkańców. Wielu jest zaskoczonych, że przy ulicy Wojska Polskiego nie trwają żadne prace budowlane.
W ostatnim czasie temat budowy galerii handlowej w Zawierciu nieco ucichł. Na placu budowy również nie trwają żadne prace. Pojawiły się nawet głosy, że o galerii wiele mówiło się przed referendum - stanowić ona miała "kartę przetargową" przeważającą za tym, aby Ryszard Mach pozostał prezydentem. Referendum było nieważne, a obiecanej galerii nie ma. Okazuje się jednak, że pogłoski te mijają się z rzeczywistością i temat galerii handlowej w Zawierciu jest nadal aktualny.
"Centrum handlowe Marcredo Center Zawiercie jest na etapie wyboru generalnego wykonawcy" - informuje Elżbieta Krawczyk z Elbfonds Development - spółki, która zakupiła tereny przy ulicy Wojska Polskiego, dodając jednocześnie, że otwarcie obiektu zaplanowane jest na koniec roku 2014/ wiosnę 2015.

Przypomnijmy, że w Zawierciu przy ulicy Wojska Polskiego powstanie obiekt o powierzchni około 20.000 m2 podzielony na dwie części: pierwszą będzie część typu "galeria" ze sklepami dostępnymi od wewnętrznego pasażu, druga natomiast to część typu "park handlowy". Zaplanowano także budowę 600 miejsc parkingowych, z czego połowa znajdować się będzie w garażu podziemnym.

W Marcredo Center Zawiercie klienci będą mogli nie tylko zrobić zakupy, ale również skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej i rozrywkowej.

przeczytano: 3794 razy

reklama
≡ Wasze komentarze na twojemiasto.info

autor: Mac

skomentowano: 2013-08-28 09:04:41

Galeryjka
Centrum Handlowe Pogoria które należy do mniejszych galerii ma powierzchnie handlową 36 tyś m.kw. Zawierciańska "galeria" ma mieć 20 tyś m.kw. powierzchni handlowej, a więc prawie dwa razy mniej niż Pogoria. Toż to galeryjka, a nie galeria będzie. Nie wiem czy w naszym Intermarche nie ma większej powierchni. A wybudowana zostanie na terenie olbrzymim. Ja wiem że w Zawierciu nie potrzeba galerii wielkości SCC, ale taka jak Pogoria to by mogła być.

autor: trzeźwy

skomentowano: 2013-08-24 23:37:21

Do Mona:
To od galerii miasto nabierze jakości a ludzie będą światli? Chyba rzeczywiście "ciemnogród" panuje w tym mieście...

autor: Mona

skomentowano: 2013-08-24 17:24:50

GALERIA
Dosyć tego dziadostwa i ciemnogrodu zawierciańskiego. Galeria ma być, jak w innych miastach.

autor: Zawiercianka

skomentowano: 2013-08-23 13:35:16

Ściema!!!!
Czy ktoś kto pisze te bzdury choć raz był w prawdziwej galerii handlowej bo mnie się wydaje, że chyba nie!!! Cóż na tak małej powierzchni może być jedno wielkie g...!!!! Żadna pożądana gastronomia, żaden sklep markowy, samo badziewie tylko w ładniejszym wnętrzu!! Niestety to nie to czego oczekiwałam i niestety dalej będę jeździła do Katowic, Krakowa czy ostatecznie do Częstochowy a to badziewie niech kupują ci co to się tym podniecają:) nie dość, że małe to poza miastem, a w mieście dalej wieś!

autor: ksawery kondon

skomentowano: 2013-08-23 09:04:24

dobra ściema
dobra bajka a ta firma to w ogóle istnieje? hehehehe. Będzie galeria ale wirualna galeria marzeń
reklama
≡ Wasze komentarze na Facebook-u
reklama
O nas
Reklama
 
Nasze serwisy
Informujemy, że wszystkie opublikowane materiały podlegaja ochronie przez Prawo autorskie »
© Copyright by twojemiasto.info 2006-2015. Aktualnie czyta nas osób: 195